Vážení přátelé!

Evropská zóna ICCF vypisuje nový turnaj hraný na webserveru ICCF, spadající do nové struktury Mistrovství Evropy jednotlivců (turnajová pravidla najdete zde).

Semifinále (Semifinal) Mistrovství Evropy 2015, hrané na webserveru ICCF

Hraje se ve skupinách o 11, 13, 15 nebo 17 hráčích dle rozhodnutí startéra. Startér má právo odmítnout účast hráčům s nejnižším ratingem, kteří se přihlásí na základě kvalifikace podle podmínky (a) níže. Tito odmítnutí hráči však budou mít zajištěnou účast v příštím ročníku Semifinále. Lze se hlásit i do více skupin Semifinále.

Vítěz skupiny a hráč na 2. místě získají právo jedné účasti v Turnaji kandidátů Mistrovství Evropy, bez ohledu na rating.

Start všech skupin: 20. 9. 2015

Právo účasti v Semifinále Mistrovství Evropy mají tito hráči:

(a) hráč s Elo od 2300 do 2499 v okamžiku přihlášky,

(b) hráč, který skončil na 1. nebo 2. místě ve skupině Předkola, má právo na jeden start v Semifinále, bez ohledu na Elo,

(c) účastník dřívějšího nebo probíhajícího Turnaje kandidátů, který dosáhl min. 45 % možných bodů, pokud nezískal vyšší kvalifikaci,

(d) účastník dřívějšího nebo probíhajícího Semifinále, který dosáhl min. 55 % možných bodů, pokud nezískal vyšší kvalifikaci,

(e) v roce 2015 mají právo účasti i hráči, kteří skončili na 1. nebo 2. místě v evropských turnajích Master Class (zkratka EU/WS/M/xxx) startovaných v letech 2011 – 2013.

Poznámka: Kvalifikace získané v turnajích hraných na webserveru mohou být využity v turnajích hraných klasickou poštou. Opačně to však neplatí!

Startovné: 1 030,- Kč za skupinu

Přihlášky: nejpozději do 5. 9. 2015 e-mailem na adresu Mezinárodního úseku zde. Zodpovědný pracovník MÚ pro sběr přihlášek a komunikaci s hráči: vedoucí MÚ Ing. Josef Mrkvička.

Přihlášení hráči musí mít jako obvykle zaplaceny členské příspěvky SKŠ alespoň na roky 2015-2016. Do turnaje se lze hlásit i pomocí Direct Entry, startovné se zobrazí v průběhu přihlášky.

 

Plzeň 18. 7. 2015

Ing. Josef Mrkvička, vedoucí MÚ