Výzva pana Miroslava Pavlíčka, kapitána družstva postoupivšího do finále 20. Evropského poháru ICCF hraného klasickou poštou

Družstvo „Veterans“ se probojovalo do finále jubilejního 20. European Postal Cupu, které bude odstartováno někdy v létě 2014. Přesný termín ještě neznáme, protože ve dvou kvalifikačních skupinách ještě není rozhodnuto o postupujících.

Bohužel družstvo, které hrálo ve složení: Škorpík, Markytán, Hladeček a Pavlíček, sice hladce postoupilo, ale pro finále má vážný problém. Již v průběhu kvalifikačních bojů zemřel pan Hladeček, jehož nahradil pan Bultman a úspěšně dohrál jeho zbylé partie. Po skončení kvalifikační skupiny mi však hráči Škorpík a Markytán oznámili, že finále se nezúčastní. Oběma pánům bych rád poděkoval za skvělou reprezentaci v kvalifikační skupině a popřál jim do dalších soutěží hodně štěstí.

Za výše uvedené dva hráče hledáme pro finále kvalitní náhradníky! Jedná se sice o turnaj hraný klasickou poštou, ale ze zkušenosti z kvalifikační skupiny vím, že hodně partií se po odeslání prvních tahů hraje prostřednictvím elektronické pošty, čímž se samozřejmě ušetří nemalé finanční prostředky.

Vážné zájemce o start ve finále 20. European Postal Cupu proto žádám o rychlou reakci, aby k doplnění dvojice Bultman, Pavlíček, tj. rozšíření sestavy na kompletní čtyřčlenný tým došlo co nejdříve. V případě zájmu více než dvou hráčů budou upřednostněni uchazeči s vyšším ratingem (Elo).

Přihlášky zasílejte, prosím, na moji e-mailovou adresu: mirpavl.esab@centrum.cz

Dobruška 17. 4. 2014
Miroslav Pavlíček,
kapitán družstva pro finále 20. European Postal Cupu